MEMBRII A.P.D.P. - Filiala Brasov
Aceasta lista este in curs de actualizare.


Nr. crt. Nume si prenume Localitatea Studii An inscr.
1. D.R.D.P. Brasov : Brasov , M. Kogalniceanu nr.13 , bl. C2 ; tel. 0268.321.623/321.995/321.813 ; fax 0268.322.526 : 27 membri
1 Arisanu Elena Brasov Institutul Politehnic "Gh. Asachi" Iasi, Facultatea de Constructii CFDP 1996
2 Androne Maria Brasov Scoala Tehnica Horticola, Odobesti horticultura 2003
3 Bozesan Marcela Brasov Institutul de Constructii Bucuresti, Facultatea de Constructii Hidrotehnica 1998
4 Comes Maria Brasov Academia de Studii Economice Buc., Facultatea Finante Contabilitate Contabilitate 1996
5 Coconasu Adrian Brasov Institutul de Subingineri Constanta, Facultatea de Constructii Hidrotehnica 1996
6 Costea Camelia Brasov Institutul de Constructii Bucuresti, Facultatea de Constructii CFDP 1996
7 Ghisu Elena Feldioara Liceul Industrial "Tractorul" Brasov 1996
8 Horga Liliana Brasov Universitatea Tehnica "Gh. Asachi" Iasi, Facultatea de Constructii si Arhitectura CFDP 1996
9 Moldovan Ioan Brasov Institutul Politehnic "Gh. Asachi" Iasi, Facultatea de Constructii CFDP 1995
10 Mitrofan Adriana Brasov Liceul Economic BrasovEvidenta Economica Planificata 1995
11 Nedelcu Valeria Brasov Institutul de Costructii Bucuresti, Facultatea de Constructii Civile Industriale si Agricole 1990
12 Nica Raluca Brasov Universitatea "Transilvania" Brasov, Facultatea de Industria Lemnului Proiectarea Mobilei si Produselor Finite 1997
13 Nitescu Antoaneta Brasov Institutul de Constructii Bucuresti, Facultatea de Constructii CFDP 2004
14 Olariu Carmen Brasov Institutul Politehnic "Gh. Asachi" Iasi, Facultatea de Constructii CFDP 1990
15 Olariu Mircea Brasov Institutul Politehnic "Gh. Asachi" Iasi, Facultatea de Constructii CFDP 1990
16 Pop Dumitru Sanpetru Universitatea Brasov, Facultatea de Silvicultura si Exploatarea Padurilor 1990
17 Predusca Dorel Brasov UT Bucuresti, CFDP 2003
18 Szava Andrei Brasov Scoala Tehnica de Constructii , si Personal Tehnic Brasov Drumuri si Poduri 1994
19 Toromboli Diana Brasov Universitatea Tehnica "Gh. Asachi" Iasi, Facultatea de Constructii si Arhitectura CFDP 2000
20 Tara Lucian Brasov Universitatea Tehnica Cluj, Facultatea de Constructii CFDP 1996
22 Predusca Maria Brasov UT Bucuresti, CFDP 1998
23 Oniciuc Ciprian
24 Alexandru Valeria
25 Aldea Liliana Brasov Facultatea de Mecanica Electrotehnica 2004
26 Tutunaru Cozmin Brasov Facultatea de Constructii Cluj, CFDP
27 Nicula Adriana Fagaras UT. Traian Vuia Timisoara, CFDP
2. SDN Brasov : Brasov , Spicului nr.2 ; tel 0268.442.870/441.379/440.397 ; fax 0268.440.416 : 13 membri
28 Badescu Nicolae Brasov UT Brasov, AR
29 Zama Neagoe Claudiu Brasov Facultatea de Constructii Cluj, CFDP
30 Balasescu Marius Ciprian Brasov UT BrasovTeh. Constructii. De Masini
31 Tara Eva Brasov UT Brasov, Mecanica
32 Ionescu Fredy Brasov Silviciultura si Exploatarea , Padurilor
33 Tautu Neculai Predeal UT Iasi, CFDP
34 Ciolan Adrian Dumbravita Studii medii
35 Laszlo Gavril Sacele Studii medii
36 Ghisu Adrian Feldioara Liceu
37 Gligor Tiberiu Rupea Silviciultura si Exploatarea , Padurilor
38 Jigarea Gheorghe Ioan Bran Liceu
39 Buta Maria Bogata Studii medii
40 Morar Daniela Fagaras Liceu
3. SDN Sibiu : Sibiu , Hipodromului nr.2B ; tel 0269.422.186/426.066 ; fax 0269.229.223 : 17 membri
41 Haus Nicolae Sibiu UT Timisoara , CFDP 2000
42 Achim Alina Sibiu Studii medii 1994
43 Peter Ioan Dumbraveni UT Cluj, CFDP 2003
44 Scoaste Sorina Sibiu Liceu 1990
45 Amariei Florentin Sibiu ATU Sibiu Infanterie 1990
46 Gojinetchi Ioan Adrian Sibiu UT Iasi , Mecanica 1999
47 Milu Marcel Sibiu Studii medii 2002
48 Avram Sanda Sibiu Lucian Blaga Sibiu TCM 1990
49 Costeiu Danielle Sibiu Lucian Blaga Sibiu , Calculatoare 1994
50 Tatu Maria Sibiu Studii medii 1990
51 Burlea Gheorghe Sibiu ISE Iasi , Contabilitate 2000
52 Dumitra Elena Sibiu UT BtasovIndustria lemnului 1990
53 Duse Sandu Cartisoara Studii medii 1990
54 Tarcea Dorin Sibiu Studii medii 1990
55 Voicu Ioan Sibiu Studii medii 1990
56 Borcea Horia Sibiu Studii medii 1990
57 Toparceanu Nicolae Sibiu Studii medii 1990
4. SDN TG. MURES : Tg. Mures , Sinaia nr.4 ; tel. 0265.214.572/217.241 ; fax 0265.210.799 : 14 membri
58 Ispas Gheorghe Tg. Mures UT Timisoara , CFDP
59 Epure Monica Tg. Mures IC Bucuresti, CFDP
60 Ilies Ioan Tg. Mures IP Iasi, CFDP
61 Bardosi Sandor Tarnaveni UT Cluj, CFDP
62 Anesiei Octavian Tg. Mures LM Petrosani, Mine Petrol
63 Veres Francisk Tg. Mures UT Cluj, CFDP
64 Lazar Gheza Ludus UT ClujTCM
65 Faur Irimie Sighisoara IP Cluj , CFDP
66 Rotaru Gheorghe Sangiorgiu de Padure IPI Iasi, CFDP
67 Ciotlaus Sorin Cluj Napoca UT Cluj, CFDP
68 Sarmasan Marinela Tg. Mures UT Cluj, CFD
69 Ciloboc Mircea Reghin Liceu de constructii
70 Degan Ciprian Tg. Mures Grup Scolar Silvic GurghiuSilvicultor
71 Bouari Traian Sarmasel IP Cluj , CCIA
5. SDN M. CIUC : M. Ciuc , Pictor Nagy Imre nr.77 ; tel. 0266.311.067/311.028 ; fax 0266.311.028 : 14 membri
72 Romanescu Catalin M. Ciuc IP Iasi, CFDP 1995
73 Rosca Mircea M. Ciuc IP Bucuresti , CFDP 1991
74 Ilyes Marianne M. Ciuc IP Cluj , CFDP 1991
75 Fazekas Tibor M. Ciuc IP Iasi, CFDP 1991
76 Ballo Laszo M. Ciuc IP Bucuresti, Mecanica 1996
77 Rabei Claudiu M. Ciuc IP Iasi, CFDP 1999
78 Oprea Maria M. Ciuc IP Iasi, CCIA 1994
79 Colcer Remus M. Ciuc Student IP Iasi , Constructii edilitare 2000
80 Brandau Anuta Borsec IP Bucuresti, DP 1991
81 Brandau Stefan Borsec IP Bucuresti, DP 1991
82 Solyom Peter Suseni Scoala de maistri Brasov 1991
83 Filip Cristian M. Ciuc UT Iasi, Constructii edilitare 2002
84 Scarlatescu Mircea Od. Secuiesc IP Bucuresti , CFDP 1998
85 Vonica Cristian M. Ciuc Liceu 2000
6. SDN SF. GHEORGHE : Sf. Gheorghe , Ciucului nr.139 ; tel. 0267.312.494/351.996 ; fax 0267.351.996 ; 9 membri
86 Stoican Mihail Sf. Gheorghe IP Bucuresti, CFDP
87 Sinu Daniel Brasov Universitatea Brasov, Facultatea de Mecanica Autovehicole 1994
88 Ciucasel Ciprian Valcele UT Bucuresti, CFDP 2002
89 Nistor Neculai Sf. Gheorghe IP Iasi, CFDP
90 Draghici Nicolae Prejmerj Studii medii
91 Sanduleanu Viorel Sf. Gheorghe IP Iasi, CFDP
92 Mitirita Horia Intorsura Buzaului Liceu silvic
93 Fazakas Ianos Tg. Secuiesc IP Cluj , CFDP
94 Bajan Dragos Bretcu Liceu Industrial
95 Ghisu Ioan Feldioara Scoala tehnica constructii drumuri, s civile
7. S.C. PRINFO S.R.L. BRASOV : Brasov , Calea Bucuresti nr.1 , bl.40 , sc.D , ap.11 ; tel 0268.311.471 ; fax 0268. 311.471 : 7 membri
96 Contiu Avram Brasov IP Iasi, CFDP
97 Serban Nicolae Brasov IP Cluj , CFDP
98 Pastina Ioan Brasov Institutul de Constructii Bucuresti, CFDP 1990
99 Manghiuc Alexandru Brasov UT Brasov, exploatari forestiere 2001
100 Cojocaru Petre Brasov Scolal postliceala Targoviste, topografie
101 Toma Dorin Brasov IC Bucuresti , CFDP 1990
102 Radnoti Attilo Brasov IT Cluj, cai de omunicatii 2000
Moise Cristian Brasov UT Brasov, exploatari forestiere
Contiu Cristian Brasov Student an III, Facultatea de Constructii Brasov
Contiu Mircea Brasov Student an III, Facultatea de Constructii Brasov
8. S.C. DP M. CIUC SA : M. Ciuc , Piata Cetatii nr.1 ; tel. 0266.371.531 ; fax 0266.371.531 : 5 membri
103 Pascarel Ilie M.Ciuc IP Cluj, CFDP 1990
104 Solomoneanu Dorin M. Ciuc IP Cluj, CFDP 1990
105 Basa Istvan Sanmartin IP Cluj, CFDP 1991
106 Znyi Alexandru M.Ciuc ISE Bucuresti , Finante contabilitate 1991
107 Bardocz Aba Sandor M.Ciuc Scola de constructii , constructii 1990
9. S.C. DP COVASNA : Sf. Gheorghe , Tigaretei nr.44 ; tel. 0267.351.552 ; fax 0267.351.569 : 16 membri
108 Nemes Imre Sf. Gheorghe IP Iasi, CFDP 1990
109 Varga Francisk Sf. Gheorghe IP Iasi, CFDP 1990
110 Braiescu Virgil Sf. Gheorghe IC Bucuresti , CFDP 1990
111 Simon Csaba Sf. Gheorghe UT cluj, CFDP 1990
112 Jakab Rozalia Sf. Gheorghe Liceul 1990
113 Kovacs Tiberiu Sf. Gheorghe Studii medii , constructii 1990
114 Vancsa Domokos Sf. Gheorghe Studii medii 1990
115 Kiss David Sf.Gheorghe IP Cluj, CFDP 1990
116 Gal Gheorghe Sf.Gheorghe IC Bucuresti , CFDP 1990
117 Golicza Istvan Sf.Gheorghe Liceu, constructor 1990
118 Gengalau Dumitru Sf.Gheorghe Liceu, constructor 1990
119 Tuchilius Ioan Tg. Secuiesc IP Iasi, CFDP 1990
120 Marti Laszlo Valea Seaca UT Brasov , CCIA 1990
121 Cojocaru Ioan Tg. Secuiesc IP Iasi, CFDP 1990
122 Bartok Miklos Sf.Gheorghe Scoala de maistri 1990
123 Kurta Lajos Sf.Gheorghe IP Iasi, geofizica 2003
10. PRODIAL CISNADIE : Cisnadie , Selimbarului nr.155 ; tel. 0269.564.846 ; fax 0269.564.846 : 2 membri
124 Mihai Gheorghe Cisnadie IP Iasi, CFDP
125 Mihai Erzsebet Cisnadie IP IasiIndustrie Usoara
11. CONSTRUCTII GENERALE BRASOV : Brasov , Lanurilor nr.9 ; tel. 0268.442.846 ; fax 0268.442.531 : 9 membri
126 Constandin Nicolae Fagaras TCM Brasov 1990
127 Nistor Octavian Fagaras IP Iasi, Drumuri 1990
128 Benga Radu Brasn Liceu 1990
129 Torcea Gheorghe Brasov IC Bucuresti, CFDP 1990
130 Danescu Dorin Harman UT Bucuresti, constructii hidrotehnice 1990
131 Mitu Georgeta Brasov UT Brasov Silvicultura 1990
132 Iosip Mihai Brasov IP Bucuresti, CFDP 1990
133 Tiplea Nelu Vasile Brasov IP Cluj, CFDP 2004
134 Bengheac Gavril Brasov UT Transilvania Brasov, CFDP 2004
12. RECON BRASOV : Brasov , Alexandru Ioan Cuza nr.31 ; tel. 0268.416.214 ; fax 0268.472.970 : 5 membri
135 Galu Stefan Brasov IP Bucuresti, CCIA 1999
136 Georgescu Maria Brasov IP Bucuresti, CFDP - 1999
137 Taina Cleopatra Cristian UT Brasov , silvicultura si exploatari forestiere 1999
138 Bumb Calin
139 Chirila Simion Brasov UT Cluj, CCIA 2002
13. TUNELE BRASOV : Brasov , Harmanului nr.17E ; tel. 0268.126.991 ; fax 0268.311.048 : 7 membri
140 Manea Stefan Brasov IC Bucuresti , CFDP 1999
141 Pop Dan Mihail Brasov IP Cluj, CFDP 1999
142 Manea Razvan Brasov UT Bucuresti, CFDP 1999
143 Gaspar Dorin Brasov IP Iasi, CFDP 1999
144 Iftinca C-tin Brasov UT Iasi, CFDP 1999
145 Takacs Paul Bucuresti IC Bucuresti, CFDP 2003
146 Suhani Sorin Brasov IC Bucuresti , CFDP 1999
14. CCDP BRASOV : str. Transilvaniei nr. 28 , Brasov , tel. 0268.470.994 , fax. 0268.418.634 : 2 membri
147 Preda Mircea Brasov UT Cluj, CCIA 1997
148 Moraru Dan Brasov UT Iasi, CFDP 1997
15 . HAMEROCK BAU M. CIUC : M. Ciuc , Harghita nr.44 ; tel.0266.371.147 ; fax 0266.371.006 : 2 membri
149 Peter Stefan M.Ciuc Electrotehnica 2000
150 Muller Maria M.Ciuc Studii medii 2001
16. SASKIA SATU MARE : Satu Mare , Petofi nr.1 ; tel. 0261.711.717 ; fax 0261.713.670 : 3 membri
151 Ciupac Grigore Satu Mare Studii medii 2002
152 Farcau Ioan Satu Mare IP Cluj, CCIA 2002
153 Musteanu Mircea Satu Mare IP Cluj, COCC 2003
17. S.C. DRUMSERV TG. MURES : Tg. Mures , 8 Martie nr.66 ; tel. 0265.252.315 ; fax 0265.307.470 : 4 membri
154 Szabo Laszlo Tg. Mures UT Brasov, Mecanica 2003
155 Salcudeanu Marius Tg. Mures UT Brasov, Mecanica 2003
156 Adorjani Monika Tg. Mures UT Cluj , CFDP 2003
157 Bocicor Leontin Tg. Mures UT Cluj , CFDP 2003
18. S.C. KONTUR S.R.L. M. Ciuc : Str. Florilor nr. 26/b tel 0268.371.546 : 4 membri
158 Lukacs Peter Zolt M.Ciuc UT Cluj , CFDP 2004
159 Ilyes Csaba M.Ciuc UT Cluj , CFDP 2004
160 Leitmann Peter M.Ciuc Scoala Tehnica Tg. Mures, drumuri poduri 2004
161 Leitmann Irina M.Ciuc Scoala Tehnica Tg. Mures, drumuri poduri 2004
19. S.C. ITAL- ROM SA Sibiu : Str. Calaretilor nr. 1 Sibiu tel. 0269.212.163 : 2 membri
162 Plesciuc Ioan UT Bucuresti , CFDP 2004
163 Rada Marian UT Bucuresti , CFDP 2004
20. S.C. INSTALCONSIB Sibiu : Sibiu , Masinistilor nr.6 ; tel. 0269.238.997 ; fax 0269.239.026 : 2 membri
164 Dan Constantin Sibiu TCM Sibiu, Electromecanic 2000
165 Ionel Leonard Sorin Sibiu TCM Sibiu, Electromecanic 2000
21. S.C. MULTIPROD IMPEX S.R.L. Gornesti : Gornesti 206A , jud. Mures ; tel. 0265.342.036 ; fax 0265.342.036 : 2 membri
166 Lorincz Ferenc Tg. Mures Liceul Forestier
167 Vajda Csaba Gornesti Facultatea "Petru Maior"
22. CONTRAM Sibiu : Sibiu , Henri Coanda nr.75 ; tel. 0269.230.909 ; fax 0269.230.909 : 7 membri
168 Albu Vasile Rasinari UT Brasov, Fac. De autovehicole 2000
169 Palade Paul Sibiu UT Bucuresti, Fac. De utilaj tehnologic 1998
170 Torok Eva Seica Mare UT Timisoara , CFDP 1999
171 Hajdu Ovidiu Sibiu Liceul de Constructii Sibiu 2003
172 Cucu Ioana Sibiu Chimie industriala 2000
173 Iftimie Aristotel Sibiu UT Brasov , Fac. De Silvicultura 2001
174 Joarza Sevastian Sibiu Postliceal , CCIA 2004
23. GSDP Brasov : Brasov , Transilvaniei nr. 28 ; tel. 0268.419.820 ; fax 0268.418.778 :8 membrii
175 Bogdan Stefan Cristian Brasov IC Bucuresti , CFDP
176 Avram Ioan Brasov IC Bucuresti , CFDP
177 Miclaus Vasile Brasov IC Bucuresti , CFDP
178 Fetcu Pavel Brasov IC Bucuresti , CFDP
179 Bogdan Elena Brasov IC Bucuresti , CFDP
180 Sinov Florin Brasov IC Bucuresti , CFDP
181 Valeanu Ion Brasov IC Bucuresti , CFDP
24. S.C. Vectra Service Zarnesti : 4 membrii
182 Stroie Veronica Targoviste CFDP 1990
183 Kubanda Livia Brasov superioare 2004
184 Nagy Laszlo Brasov UT Transilvania Brasov, CCIA 1998
185 Torcea gheorghe Sinpetru superioare 1990
186 Gheorghe Marian Brasov superioare 2004
187 Petculescu Adrian Brasov UT Gheorge Asachi Iasi, CFDP 1998
188 Turcu Marius Rasnov superioare 2004
189 Partene Bogdan Brasov superioare 2004
190 Bordianu Dan Brasov superioare 2004
191 Bulai Francisc Brasov medii 2004
192 Andrei Liviu Brasov superioare 2004
193 Tomescu Marius superioare 2005
25. S.C. Gotic : Brasov str. Calea Bucuresti nr. 30 tel 312243 : 3 membrii
194 Dinita Ion Brasov 2004
195 Mihai Iolanda Brasov CFDP 2004
196 Nicula Sabin Dan Fagaras 2004
26. S.C. Consult Construct : Sighisoara str. Mihai Viteazu nr. 3 B, ap. 12 tel 0265 / 775309 : 2 membrii
197 Ona Sanda Sghisoara CFDP 2004
198 Oana Liviu Sghisoara Hidrotehnica 2004
199 Cucu Gelu
200 Moldovanu Odeta
201 Tudor Iulia
202 Comanici Marius Codlea IP Cluj , CFDP 2000

Creat de Cristi Conţiu - Sponsorizat de Prinfo S.R.L.